Autor

rafi1977

23-06-2016 08:07

Tytuł:

Z racji tego, że kocham takie klimaty dalej Was pomęczę kadrami z różnych miejsc z wypraw z moją grupą

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

Ciemno to widzę

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

Racja, film kodak

10 lat temu
ozjasz

ozjasz

Strzelam że albo fuji, albo kodak

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Ładnie pokazana dwurura

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Męcz, dręcz, pokazuj.


edt. a co to za materiał bo koloresy dobrze oczom robią?

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

skąd to?

10 lat temu