23-06-2016 08:07
Tytuł:
Z racji tego, że kocham takie klimaty dalej Was pomęczę kadrami z różnych miejsc z wypraw z moją grupą
Komentarze
rafi1977
Racja, film kodak
10 lat temu
ozjasz
Strzelam że albo fuji, albo kodak 
10 lat temu
farfurnia
Ładnie pokazana dwurura
10 lat temu
Wilkosz
Męcz, dręcz, pokazuj.
edt. a co to za materiał bo koloresy dobrze oczom robią?
10 lat temu
jaskiniar
skąd to?
10 lat temu
Janeq-2010
Ciemno to widzę