Autor

rafi1977

23-06-2016 19:17

Tytuł:

Ot takie pstryknięte ;)

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

a może 14to LEDowa latarka?

9 lat temu
rafi1977

rafi1977

Żadna maska, tylko zmniejszone do dozwolego rozmiaru

10 lat temu
Jantar

Jantar

Wygląda ładnie .

10 lat temu
jarek

jarek

NO ładne ładne.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Fajna maska, ale czy z GIMPa?

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

I widzisz miejscowi pogonią, to jest dym i lasery są

10 lat temu
irmi

irmi

Aaaa... taki myk, a ja myślałam, że to tylko kurz spod butów

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

Wiesz jak sobie jeździmy w Polskę na zdjęcia, to trzeba też zadymić

10 lat temu
irmi

irmi

No ja nie wiem, Ty te smugi po prostu nosisz ze sobą w kieszeni

10 lat temu