21-06-2016 06:54
Tytuł:
Miłego oglądania
Komentarze
rafcio
O, fajne.
10 lat temu
rafi1977
Dzięki za miły nalot
Fajnie, że zdjęcie się podoba
10 lat temu
dziiikk
Świetne! 
10 lat temu
Jantar
Dobre miejsce na zdjęcia
.
Jak mniemam, będzie więcej?
10 lat temu
Dreyfuss
Na ścianę
10 lat temu
farfurnia
Ładne i nastrojowe.
10 lat temu
Janeq-2010
Nuty zakurzone - trza sprzątać.
10 lat temu
Dreak
świetny klimacik, bardzo mi się podoba
10 lat temu
rafi1977
Nie wiem, nikt nie próbował grać na tym pianinie
10 lat temu
KAT
Nastrojowe.Fortepian nastrojony ?
10 lat temu
PiotrCe
Owszem, jest miło.
10 lat temu
Wilkosz
Takież ono jest to oglądanie. 
10 lat temu
irmi
Na ścianę do loftu