Autor

Janeq-2010

18-06-2016 13:32

Tytuł: być jak jaskiniar #4

nudne popołudnie na WMiI i nie wiem o co tu chodzi Canon T90 FD 1,4/50mm AGFA PankineK 50ASA FX-37 1+7 7:30min 22C MicroTek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

epoxy1 napisał(a):
Czyli pięknie się uzupełniacie. Może być coś fajniejszego?
(Akurat \\\'fajne\\\' pasuje tu jak ulał.)



To prawda, Franek 7,5l to fajny kompan.

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Czyli pięknie się uzupełniacie. Może być coś fajniejszego? (Akurat \"fajne\" pasuje tu jak ulał.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Franek powiedział - Dziadku popatrz!

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Bardzo dobre! Podoba się niezmiernie,pięknie wymyślone.

10 lat temu