Autor

Janeq-2010

19-06-2016 15:00

Tytuł: do mnie - na prawo

Zenit 19 Zenitar-M 1,7/50mm FujiColor 100 RelaxFoto MicroTek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

jarek napisał(a):
Ja dziś też przez okno.

Obrazek


Dam zatem zdjęcie prysznica...

10 lat temu
jarek

jarek

Ja dziś też przez okno.
Miałem pod palmami kontestować, ale mokre leżaki.

Obrazek

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Widać Urząd Wysoki. Zielsko nawet u tego prawego bardziej wybujałe, strzeliste.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Na prawo nic nie widać, ale na lewo nie lepiej...

10 lat temu
DAAD

DAAD

Nie wiem Janqu o co Ci chodziło, zupełnie tego nie widać.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a) w adnotacji:
Tak bym...



Dzięki za podpowiedź, ale mnie chodziło o drzwi (te na prawo).

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

patrzcie go - jaki ciekawy

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

a do kogo na lewo?

10 lat temu