Autor

Janeq-2010

17-06-2016 23:31

Tytuł: ze smażalni jaskiniara #6

EOS-5 EF 1,4/50mm FortepanS 80ASA@50ASA FX-37 1+7 22C 8:00min Microtek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

Poniżej warszawskiej Starówki - na spacerku z Frankiem

10 lat temu
Piecia

Piecia

Myślałem że to jakieś zdjęcie krzaka z Holandii .
Ps. Palić nie palimy ale muzyki Marleya można posłuchać z przyjemnością Bend Down Low.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Piecia napisał(a):
Uhm... koty


Uff, czegoś takiego jeszcze nie widziałem.
Ani ja, ani mój kompan od zdjęć Franek

10 lat temu
Piecia

Piecia

Uhm.. takie.. cygaretki . Napisałem tak bo zdjęcie serio przypomina mi wyglądem.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Piecia napisał(a):
Janku, hej nie spodziewałem się, że smalisz blanty.



\"smalisz blanty\"? - no, całkiem nie wiem o co chodzi?

10 lat temu
Piecia

Piecia

Mi to przez chwilę wyglądało na takie koty ganji.. Janku hej nie spodziewałem się że smalisz blanty.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a):
To... w rodzinie się utarło.



Ucieranie generuje energię - dość często pozytywną

10 lat temu
DAAD

DAAD

To musi załatwić we własnym zakresie. Tak już u nas w rodzinie się utarło.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a):
Errata, to wnuczka Julia!




Gratki DAAD teraz wiem dlaczego nie przyjedziesz do Chęcin.
Szukaj Romea jak najszybciej, bo inaczej sam się znajdzie...

10 lat temu
DAAD

DAAD

Errata, to wnuczka Julia!

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Dzięki DAAD - a jak Twój wnuk #4

10 lat temu
rafcio

rafcio

O świecie.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Brokuły o świcie.

10 lat temu