Autor

Wilkosz

15-06-2016 06:36

Tytuł: tytuł miał być infantylny

do mistrzów takich kadrów daleko ale jakoś tak przyjemnie walnęło trochę po czwartej

Komentarze

hasa

hasa

9 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Pewnie bym się z Wami zgodził gdyby nie ta smoła w PD. Drażni mnie niezmiernie.

Tak czy inaczej, dzięki.

10 lat temu
viper1986

viper1986

Udane zdjęcie.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Ło! Jasne, że mi się podoba.

10 lat temu
rafcio

rafcio

Jak infantylny, to tylko \'klimacik\'
Fajne

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

No no, Panie. Się wypada ukłonić.

10 lat temu
Dreak

Dreak

bardzo przyjemne

10 lat temu
Marian

Marian

jak z planu telewizyjnego robin huda. z takim gościem jak thorgal trochę. albo \"the fisher king\". ale tam to lampę stawiają. a natura zawsze lepsza

10 lat temu
czmielek

czmielek

to musi się podobać.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

podoba

10 lat temu
espresso

espresso

Lubię takie obrazy. Mam podobnych nieco, jednak głównie z cyfry. Analogowe też odgrzebałem.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Fp4 przez 50 mm jakąś odmianą pentaxa.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Mnie też się podoba


a zdradzisz czym na czym zrobione?

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

KAT napisał(a):
Kto rano wstaje...


...ten leje jak z cebra!

10 lat temu
KAT

KAT

Kto rano wstaje...Ladne zdjecie.

10 lat temu
wosk

wosk

Bardzo dobre! \"Krzew gorejący\"

10 lat temu