14-06-2016 07:00
Tytuł: tu nie ma alei
Komentarze
korek
I to jest przykład przemyślanego kadrowania.
Jedynie ciemna plama w GL rogu mi przeszkadza.
Sądzę, że pozbycie się jej \"wyciszy\" ten kadr, mi tam oko ucieka...
10 lat temu
Dreak
dobre
10 lat temu
DAAD
Czas wyrówna wszystko.
10 lat temu
Wilkosz
Piotr, próbowałem tego cięcia - nie ma takiej opcji. Ważne dla mnie jest echo krzyży z lewej i powietrze po bokach lip.
Dzięki Panowie.
10 lat temu
vincemancini

10 lat temu
czmielek
Też mi się widzi.
10 lat temu
PiotrCe
Ładnie.
10 lat temu
Wilkosz
I to jest przykład przemyślanego kadrowania.
Jedynie ciemna plama w GL rogu mi przeszkadza.
Sądzę, że pozbycie się jej \\\'wyciszy\\\' ten kadr, mi tam oko ucieka...
Bardzo Ci dziękuję Korku. Zauważyłem ten konar z LG dopiero po wstawieniu zdjęcia, niech zostanie.