Autor

Wilkosz

14-06-2016 07:00

Tytuł: tu nie ma alei

Komentarze

Wilkosz

Wilkosz

korek napisał(a):
I to jest przykład przemyślanego kadrowania.
Jedynie ciemna plama w GL rogu mi przeszkadza.
Sądzę, że pozbycie się jej \\\'wyciszy\\\' ten kadr, mi tam oko ucieka...



Bardzo Ci dziękuję Korku. Zauważyłem ten konar z LG dopiero po wstawieniu zdjęcia, niech zostanie.

10 lat temu
korek

korek

I to jest przykład przemyślanego kadrowania.
Jedynie ciemna plama w GL rogu mi przeszkadza.
Sądzę, że pozbycie się jej \"wyciszy\" ten kadr, mi tam oko ucieka...

10 lat temu
Dreak

Dreak

dobre

10 lat temu
DAAD

DAAD

Czas wyrówna wszystko.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Piotr, próbowałem tego cięcia - nie ma takiej opcji. Ważne dla mnie jest echo krzyży z lewej i powietrze po bokach lip.

Dzięki Panowie.

10 lat temu
vincemancini

vincemancini

10 lat temu
czmielek

czmielek

Też mi się widzi.

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Ładnie.

10 lat temu