Autor

Wilkosz

16-06-2016 07:04

Tytuł: pare srebrników

dawno mnie nie było, starsze niż mój pradziad, głogi, pięknie kwitły, wyglądały w bezkresie mazowieckich pól, kuropatwy, bażanty, zające... wyciął je dla paru srebrników dopłat, posieje buraki, tysiące buraków... takich jak on

Komentarze

Marian

Marian

W zasadzie myślę że puszka już najgorsze w życiu ma za sobą. Pewnie druga wojna czeczeńska a może nawet Wietnam. A szkło to był chyba leżak magazynowy. Po tempie używania farby z pierścienia myślę że byłem pierwszym użytkownikiem. No i nim Rolkę Agfy Ka jak korn pan kine zrobiłem. Czyli jakby coś jest na rzeczy. Mówiłem że łatwiej drugiego Pentaxa znaleźć jak ten grip...

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

marian napisał(a):
Aparat epoxiego. Ja tylko dilowałem. Jak się używa?



Jeszcze jak mi powiesz, że wypożyczał go Janek i przepuścił przez szkło te swoje srajkine, trzy rolki to normalnie poczuje się jak element (przecież nie członek) elitarnego klubu brytyjskich dżentelmenów, specjalistów od pierdzenia w fotele welurem pokryte.

Chyba nieźle - będę sygnalizował, że z niego, szkła przede wszystkim, bo puszke p50, nówkie sztukie od Piotrka dostałem. Moja Córka się bawi tym po Was... i wszyscy są zadowoleni.

10 lat temu
Marian

Marian

Aparat epoxiego. Ja tylko dilowałem. Jak się używa? Ja coś ostatnio za aps tęsknię. Celuj i strzelaj. Lustrzanki tyle tych pokręteł mają...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Słup pionowo, horyzont poziomo - co się dzieje?

10 lat temu
KAT

KAT

Burak ,to burak,nie byl on taki zly jak mowil Pawlak o Kargulu.Ciesz sie, ze nie zabetonowal,albo polbruk polozyl,co by tak gladko i sucho stopo ...Zdjecie wyraza tesknote,

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Marianowym aparatem i szkłem. Strzała Marianu!

10 lat temu