Autor

MartaW

12-06-2016 18:26

Tytuł: jeden pies

Komentarze

mariuchachana

mariuchachana

MartaW napisał(a):
mariuchachana napisał(a):
smutny bo na łańcuchu,...

A dajże spokój! Kapsel na łańcuchu? Też coś!
Nie tylko nie na łańcuchu, ale z apartamentami do dyspozycji!
Na przykład ta buda to tylko przedsionek do dalszych pomieszczeń (już w stodole).
A jeśli pies w budzie, to nie smutny, ale proszący o chwilę wytchnienia od tych wszystkich ludzi z ich karesami


no to mnie łańcuch zmylił, pewnie dlatego, że dość psiej krzywdy się po wsiach naoglądałam

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

Dobre foto

10 lat temu
Dreak

Dreak

świetne!

10 lat temu
rafcio

rafcio

A tak w ogóle, to lubię drewno w fotografii

10 lat temu
wosk

wosk

Bardzo dobre, sentymentalne zdjęcie...

10 lat temu
MartaW

MartaW

mariuchachana napisał(a):
smutny bo na łańcuchu,...

A dajże spokój! Kapsel na łańcuchu? Też coś!
Nie tylko nie na łańcuchu, ale z apartamentami do dyspozycji!
Na przykład ta buda to tylko przedsionek do dalszych pomieszczeń (już w stodole).
A jeśli pies w budzie, to nie smutny, ale proszący o chwilę wytchnienia od tych wszystkich ludzi z ich karesami

10 lat temu
mariuchachana

mariuchachana

smutny bo na łańcuchu, ja serca bym nie miała psa uwiązać, za to jak widzę takiego biedaka, to mam chęć psa do chałupy a gospodarza na łańcuch, tak na tydzień np.

10 lat temu
MartaW

MartaW

Wilkosz napisał(a):
Jak moje tylko pińcet razy lepsze.

Pińset?
Przepłacasz!

10 lat temu
rafcio

rafcio

Bardzo fajne

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Jak moje tylko pińcet razy lepsze.

10 lat temu
espresso

espresso

Świetne

10 lat temu