Autor

MartaW

11-06-2016 11:08

Tytuł: ***

w samo południe... plątałam się po sadach i brzegach Wilgi, nie dla robienia zdjęć, ale dla rekonesansu i sporządzenia notatek no i trafiło mi się takie spotkanie (w palącym słońcu) portret podwójny za obietnicę, że na pewno pokażę go w internecie!

Komentarze

StaryMaciej

StaryMaciej

Dwaj kumple losowo wybrani. Ładny portret!

4 lat temu
MartaW

MartaW

Wilkosz napisał:
- brzegach Wilgi- a na którym odcinku bo żeśmy się nie spotkali?
...

Tu i tam...
Nawet nie mam pewności, czy ten ciek wodny, nad którym spotkałam pana z psem (albo odwrotnie), to odnoga Wilgi, czy też ma własną nazwę. Na północ (mniej więcej) od wody jest Nieciecz.
Tutaj zaznaczyłam miejsce, w którym rzecz się działa.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

To zdjęcie ma przyjemny klimat.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

- brzegach Wilgi- a na którym odcinku bo żeśmy się nie spotkali?

Zdjęcie wery sympatiko.

10 lat temu
irmi

irmi

Jest chemia

10 lat temu
wosk

wosk

Serce mięknie

10 lat temu
kborowski

kborowski

super

10 lat temu
ozjasz

ozjasz

Bardzo sympatyczne!

10 lat temu
keraltok

keraltok

Ładna rozpiętość tonalna. Nawet w partii cieni szczegóły zagrały.

10 lat temu
FloydFan

FloydFan

Dwóch ( dwoje )z siwymi wąsami. Obietnicy dotrzymałeś. To się w dzisiejszych czasach chwali.

10 lat temu
MartaW

MartaW

Warunki były maksymalnie niesprzyjające
ale modele się wybronili

10 lat temu
olowek74

olowek74

Fajny siersciuch.

10 lat temu