10-06-2016 14:03
Tytuł: Pasażer na gapę
FP4+ , 510 pyro.
Komentarze
Marian
Ruszył stępa a potem cwał... I tyle go widziano.
10 lat temu
zladygin
| espresso napisał(a): Ten sam, niestety od dwóch dni się gdzieś wyprowadził z mojej pergoli. |
Wiesz, na chwilę spuścisz z oka i już go nie ma...
10 lat temu
espresso
Ten sam, niestety od dwóch dni się gdzieś wyprowadził z mojej pergoli.
10 lat temu
zladygin
To jest ten sam co poprzednio, tylko mija Ciebie na pełnej szybkości
10 lat temu
olowek74

10 lat temu
espresso
Puszczykowski, ale jak wiesz to rzut beretem
10 lat temu
Jantar
Ślimaczek również rogaliński? 
10 lat temu
ozjasz
Chyba musiałeś pchać te fp4 do 19200 iso, że tak ostro wyszedł.