Autor

espresso

10-06-2016 14:03

Tytuł: Pasażer na gapę

FP4+ , 510 pyro.

Komentarze

ozjasz

ozjasz

Chyba musiałeś pchać te fp4 do 19200 iso, że tak ostro wyszedł.

10 lat temu
Marian

Marian

Ruszył stępa a potem cwał... I tyle go widziano.

10 lat temu
zladygin

zladygin

espresso napisał(a):
Ten sam, niestety od dwóch dni się gdzieś wyprowadził z mojej pergoli.

Wiesz, na chwilę spuścisz z oka i już go nie ma...

10 lat temu
espresso

espresso

Ten sam, niestety od dwóch dni się gdzieś wyprowadził z mojej pergoli.

10 lat temu
zladygin

zladygin

To jest ten sam co poprzednio, tylko mija Ciebie na pełnej szybkości

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
espresso

espresso

Puszczykowski, ale jak wiesz to rzut beretem

10 lat temu
Jantar

Jantar

Ślimaczek również rogaliński?

10 lat temu