Autor

espresso

10-06-2016 23:31

Tytuł: Jaśmin japoński

Osobiście posadzony... FP4+, 510-Pyro

Komentarze

ozjasz

ozjasz

Mój pachniał nieźle, może masz jakiś trefny albo już po terminie.

10 lat temu
espresso

espresso

Pachnie bardzo słabo.

10 lat temu
ozjasz

ozjasz

Super. Taki se posadzę, nieopodal dzikich róż i akacji. Ciężko mi znaleźć lepsze zapachy.

10 lat temu
MartaW

MartaW

takie kwiatki w B&W to jest to!

10 lat temu
mariuchachana

mariuchachana

japoński a na podwórku też mam taki

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Ładne kwiatki!

10 lat temu