Autor

espresso

08-06-2016 00:42

Tytuł: To jest ta droga...

MZS + Sigma 100-400/4 + FP4+ wołany w 510-Pyro (1+100) przez 7min, skan negatywu. Rogalin Tak wyglada spłaszczenie perspektywy przy długich ogniskowych.

Komentarze

espresso

espresso

zladygin napisał(a):
[Rogalin


Uwielbiam długą ogniskową. To kwintesencja mojego postrzegania krajobrazu.
z


Gdyby ktokolwiek szukał takiej miejscówki w Rogalinie to jej nie znajdzie. Chyba że miałby umiejętność patrzenia przez ogniskową 400mm.

10 lat temu
Jantar

Jantar

Zdjęcia ładne.
Pod Orkowo tymi łątami jeszcze nie dotarłem. Dojeżdżam autem polnymi drogami od Zbrudzewa ile się da, zaś parkuję i dali pieszo, do Orkowa troszkę za daleko .

Ale znalazłem ostatnio piękną miejscówkę pod kątem estetycznym i fotołowczym (w sumie wiele tam takich)...

10 lat temu
espresso

espresso

Niesłabin, Orkowo, Trzy Kolne Młyny, tam mam też kilka cudnych miejscówek. Orkowo.

10 lat temu
Jantar

Jantar

Czyli jednak.
Tam są moim zdaniem dobre tereny na fotołowy, wprawdzie operuję bardziej na południe i potrafią być zasypane wędkarzami i rowerzystami, ale i tak da się - koło Niesłabina prawdopodobnie bazuje kania czarna, ponoć rzadko występujący ptak w Polsce.

10 lat temu
Polon

Polon

Podoba mi się

10 lat temu
espresso

espresso

Miałem na uwadze centrum łęgów, czyli tak jak piszesz, w stronę Warty.

10 lat temu
Jantar

Jantar

Centrum Rogalina znam tylko z przejazdu asfaltówką i nieco parku jeszcze pamiętam . Sądziłem, że to może gdzieś tam na dole bliżej Warty, ale w sumie czy tam są takie alejki...

10 lat temu
espresso

espresso

Jantar napisał(a):
Sam Rogalin czy okolice?

Samo centrum...

10 lat temu
viper1986

viper1986

Bardzo ładnie tam masz.

10 lat temu
Jantar

Jantar

Sam Rogalin czy okolice?

10 lat temu
espresso

espresso

Zbyszku, dokładnie tak... większość moich krajobrazów to długie ogniskowe. Najchętniej to okolice 400mm.

10 lat temu
zladygin

zladygin

[Rogalin

Tak wyglada spłaszczenie
perspektywy przy długich
ogniskowych. ]

Uwielbiam długą ogniskową. To kwintesencja mojego postrzegania krajobrazu.
z

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

(...)Chodźcie nią.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

podoba bardzo - prawdziwa fotografia

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Bardzo sympatyczny obraz klasyczny.

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

I fajnie wygląda. Jam kiedyś zrobił dzieciom zdjęcie (portret podwójny) obiektywem lustrzanym, główka przy główce. Z tym że starsze było 15 metrów za młodszym, w rezultacie na zdjęciu były dzieci tego samego wzrostu.

10 lat temu