Autor

espresso

07-06-2016 23:30

Tytuł: w mgle nieostrości...

Czyli efekt bokehu... macro 50/2,8 + TC x1,4 + Pentax MZS + FP4+ wołany w 510-Pyro (1+100) przez 7min, skan negatywu.

Komentarze

mariuchachana

mariuchachana

ależ pędzi...

10 lat temu
espresso

espresso

Podobno liście im bardziej smakują. Tylko pytanie jakie szczególnie?

10 lat temu
Marian

Marian

na rozjuszonego ślimaka dobrze jest mieć ser. twaróg znaczy...

10 lat temu
espresso

espresso

zladygin napisał(a):
Nie bałeś się, że Cię stratuje?


Staram się stosować zasadę aby uprzednio zaprzyjaźnić się z modelem, czyli nawiązać jakiś kontakt, relacje...

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
zladygin

zladygin

Nie bałeś się, że Cię stratuje?

10 lat temu
FloydFan

FloydFan

PiotrCe napisał(a):
Wygląda na zagubionego.


Zagubiony to on raczej nie jest. Po prostu rozgląda się.

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Wygląda na zagubionego.

10 lat temu