07-06-2016 23:30
Tytuł: w mgle nieostrości...
Czyli efekt bokehu... macro 50/2,8 + TC x1,4 + Pentax MZS + FP4+ wołany w 510-Pyro (1+100) przez 7min, skan negatywu.
Komentarze
espresso
Podobno liście im bardziej smakują. Tylko pytanie jakie szczególnie?
10 lat temu
Marian
na rozjuszonego ślimaka dobrze jest mieć ser. twaróg znaczy...
10 lat temu
espresso
| zladygin napisał(a): Nie bałeś się, że Cię stratuje? |
Staram się stosować zasadę aby uprzednio zaprzyjaźnić się z modelem, czyli nawiązać jakiś kontakt, relacje...
10 lat temu
olowek74

10 lat temu
zladygin
Nie bałeś się, że Cię stratuje?
10 lat temu
FloydFan
| PiotrCe napisał(a): Wygląda na zagubionego. ![]() |
Zagubiony to on raczej nie jest. Po prostu rozgląda się.
10 lat temu
PiotrCe
Wygląda na zagubionego. 
10 lat temu
mariuchachana
ależ pędzi...