Autor

sebastian

26-06-2009 16:20

Tytuł: Vinyl exchange

Manchester-centrum miasta 08.08, zorki 4k 50mm f/2

Komentarze

Paula

Paula

w odwiedzianch u brata fajne miasto

17 lat temu
zuzka

zuzka

fajnie że tam byłaś! ;-)

17 lat temu
Paula

Paula

pochwalę się i powiem,że byłam w Manchesterze kilka razy,a zdjęcie ciekawe

17 lat temu