19-06-2022 09:40
Tytuł: 61
yashica mat, acros 100, xtol, Basia
Komentarze
MartaW
Znaczy, swoją (podobną) wątpliwość dobrze owinęłam w bawełnę ;)
4 lat temu
wosk
Też chciałem zapytać o tę ostrość, ale się wstydziłem, że wyjdę na małostkowego ;)
4 lat temu
irmi
Urocza, jak to dziecko. Ostrości gdzieś szukać? W sumie nie ma potrzeby, tak tylko pytam.
4 lat temu
MartaW
taka łagodna...
4 lat temu
irmi
W bawełnę a nawet w muślin.