16-06-2022 11:48
Tytuł: 60
yashica mat, acros 100, xtol, Wiktoria
Komentarze
wosk
Gusta się zmieniają... Nowe AT, nowe otwarcie 
4 lat temu
MartaW
I teraz mi się przypomniało, że Jacek raczej nie lubi tych emotikonów...
4 lat temu
MartaW

4 lat temu
wosk

4 lat temu
MartaW

4 lat temu
wosk
Droczę się tylko ;)
4 lat temu
MartaW
'<3' to serduszko jest, a nie gra w numerki!
4 lat temu
wosk
Wszystkim się podoba, mi też...
Ale: "śliczności portret <3" zastanawiam się, jak trzeba zasłużyć na czwórkę i wyżej ;)
4 lat temu
rafcio
Szelmowski taki 🤭
4 lat temu
rafcio
Cudny uśmieszek.
4 lat temu
irmi
Łagodnie uśmiechnięta, ładne.
4 lat temu
MartaW
W takiej Wiktorii można się zakochać :)
Śliczności portret <3
4 lat temu
skpt
Ładnie. No i budzi uśmiech.