Autor

jzl

16-06-2022 11:48

Tytuł: 60

    yashica mat, acros 100, xtol, Wiktoria

Komentarze

skpt

skpt

Ładnie. No i budzi uśmiech.

4 lat temu
wosk

wosk

Gusta się zmieniają... Nowe AT, nowe otwarcie 

4 lat temu
MartaW

MartaW

I teraz mi się przypomniało, że Jacek raczej nie lubi tych emotikonów...

4 lat temu
MartaW

MartaW


4 lat temu
wosk

wosk


4 lat temu
MartaW

MartaW


4 lat temu
wosk

wosk

Droczę się tylko ;)

4 lat temu
MartaW

MartaW

'<3' to serduszko jest, a nie gra w numerki!

4 lat temu
wosk

wosk

Wszystkim się podoba, mi też...

Ale: "śliczności portret <3" zastanawiam się, jak trzeba zasłużyć na czwórkę i wyżej ;)

4 lat temu
rafcio

rafcio

Szelmowski taki 🤭

4 lat temu
rafcio

rafcio

Cudny uśmieszek.

4 lat temu
irmi

irmi

Łagodnie uśmiechnięta, ładne.

4 lat temu
MartaW

MartaW

W takiej Wiktorii można się zakochać :)

Śliczności portret <3

4 lat temu