Autor

jaskiniar

21-06-2016 08:56

Tytuł: z wizytą u znajomego...

maj 2016; aparat Zenza BRONICA SQ-A, obiektyw: ZenzanonS 1:2.8, f=80 mm, z ręki, czas 1/15 sek., f8.0, ISO 400 (Ilford HP5+)), wywołanie negatywu i opracowanie obrazu: obróbka własna Rodinal: 1+50, 11 min.)

Komentarze

jaskiniar

jaskiniar

XX wiek - raczej początki

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

rafi1977 napisał(a):
Instrument piękny



Zapewne dość stary...

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

Instrument piękny

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Wersja pod wpływem destylatu jakaś ciekawsza...

Pani E. zwróciła moją uwagę na fakt, iż kolega Jaskiniara chyba wybiera się z tym pianinem w podróż dookoła Polski. Nawet kufry ma już spakowane

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Janeq-2010 napisał(a):
Destylat z Wysp - i wszysto jasne



Kto go pił - pianino czy Grzesiek?


Obrazek


Wersja po tym jak wytrzeźwieli.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Destylat z Wysp - i wszysto jasne

10 lat temu