21-06-2016 08:56
Tytuł: z wizytą u znajomego...
maj 2016; aparat Zenza BRONICA SQ-A, obiektyw: ZenzanonS 1:2.8, f=80 mm, z ręki, czas 1/15 sek., f8.0, ISO 400 (Ilford HP5+)), wywołanie negatywu i opracowanie obrazu: obróbka własna Rodinal: 1+50, 11 min.)
Komentarze
Janeq-2010
| rafi1977 napisał(a): Instrument piękny |
Zapewne dość stary...
10 lat temu
rafi1977
Instrument piękny
10 lat temu
farfurnia
Wersja pod wpływem destylatu jakaś ciekawsza...
Pani E. zwróciła moją uwagę na fakt, iż kolega Jaskiniara chyba wybiera się z tym pianinem w podróż dookoła Polski. Nawet kufry ma już spakowane 
10 lat temu
Janeq-2010
Destylat z Wysp - i wszysto jasne 
10 lat temu

jaskiniar
XX wiek - raczej początki