Autor

jaskiniar

20-06-2016 20:23

Tytuł: kolejne ujęcie Starego Miasta

w Warszawie. Bez treści ani składu nie mówiąc o świetle... z cyklu: subiektywne spacery powarszawskie, czerwiec 2016; aparat: Rolleiflex, obiektyw: Zeiss-Opton Tessar 1:3.5, f=75 mm, z ręki, czas 1/100 sek., f8.0, ISO 160 (Ilford HP5+, ""Świecony"" na ISO 160), wywołanie negatywu i opracowanie obrazu: obróbka własna Rodinal: 1+25, 6 min.)

Komentarze

jaskiniar

jaskiniar

dzięki

10 lat temu
Jantar

Jantar

Można dostać oczopląsu od patrzenia w te odbicia.

Jak na miejskie zdjęcie, ciekawe.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Rutinoscorbin miałem w domu...

10 lat temu
KAT

KAT

Jakies niewyrazne...

10 lat temu
DAAD

DAAD

Podoba mi się.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

moim również Mam Kolegę, który od kilku sezonów fotografuje ludzi przez to okno. Tych stojących wewnątrz. Niesamowita galeria typów ludzkich...

10 lat temu
darek6902

darek6902

Bardzo fajne ujęcie. Moim skromnym zdaniem...

10 lat temu