18-06-2016 18:20
Tytuł: rozlewiska Narwi z Góry Strękowej
canon eos 300v, chyba tx 400
Komentarze
kborowski
ciekawy przekładaniec podlaski
10 lat temu
Wilkosz
Przesilne!
10 lat temu
irmi
To zdjęcie zrobiłam trochę wbrew sobie, zwykle nie przyklejam do brzegów kadru tylu elementów.
10 lat temu
jaskiniar
podoba (choć \"pozbyłbym\" się tych beli z lewej...)
10 lat temu
Janeq-2010
| Jantar napisał(a): Przez chwilę nie mogłem pojąć, czy to jest jedno zdjęcie, czy dwa na siebie naszły. |
Tylko przez chwilę? - chyba żartujesz?
10 lat temu
PiotrCe
Ma coś w sobie to zdjęcie. Ewidentnie.
10 lat temu
keraltok
Ciekawe ujęcie.
10 lat temu
Marian
Super...
10 lat temu
Jantar
Przez chwilę nie mogłem pojąć, czy to jest jedno zdjęcie, czy dwa na siebie naszły.
Sympatyczne ujęcie, kurki nadają klimat
.
10 lat temu
DAAD
Fajne to jest.
10 lat temu
jac123
Prawie jak Wołkow...
10 lat temu
Janeq-2010
Dla mnie też ładnie. 
10 lat temu
olowek74
Też fajnie.
10 lat temu
Wilkosz
Wróciłem na miejsce zbrodni. Wciąż oszołomiony widokiem. Do ulu zaganiam... kury, na ulu stawiam antenę, wodą trzeba poić pszczoły, sianem ocieplić.