Autor

irmi

18-06-2016 18:19

Tytuł: Biebrza w Burzynie

canon eos 300v, fuji x-tra

Komentarze

Loel

Loel

całkiem przyjemne zdjęcie

5 lat temu
KAT

KAT

Kojace,lubie!

9 lat temu
Paffcio

Paffcio

Ajajaj, zapachniało mi nadbiebrzańską wiosną...

9 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Po zapałki musi być zapala, krokiem dziarskiem.

10 lat temu
irmi

irmi

Tegoroczne, wiosenne.

10 lat temu
mariuchachana

mariuchachana

tegoroczne?

10 lat temu
keraltok

keraltok

Ładnie kolory zagrały.

10 lat temu
Marian

Marian

Do ula dałem...

10 lat temu
Jantar

Jantar

Świetne tereny.
Czy można zasięgnąć informacji, jaka to ogniskowa?
Zdjęcie mógłbym powiesić na ścianie i wpatrywać się w ten teren.

Człowiek na dole wygląda jak pan ornitolog, ale pewnie to inny przechodzień.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Świetnie wypatrzone.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Bardzo dobre.

10 lat temu
Marian

Marian

Piękne

10 lat temu
jarek

jarek

Kąpozycja.
A kąpać się można?

10 lat temu
eMPe

eMPe

ładniusio

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu