18-06-2016 18:19
Tytuł: Biebrza w Burzynie
canon eos 300v, fuji x-tra
Komentarze
KAT
Kojace,lubie!
9 lat temu
Paffcio
Ajajaj, zapachniało mi nadbiebrzańską wiosną...
9 lat temu
Wilkosz
Po zapałki musi być zapala, krokiem dziarskiem.
10 lat temu
irmi
Tegoroczne, wiosenne.
10 lat temu
mariuchachana
tegoroczne?
10 lat temu
keraltok
Ładnie kolory zagrały.
10 lat temu
Marian
Do ula dałem...
10 lat temu
Jantar
Świetne tereny.
Czy można zasięgnąć informacji, jaka to ogniskowa?
Zdjęcie mógłbym powiesić na ścianie i wpatrywać się w ten teren.
Człowiek na dole wygląda jak pan ornitolog, ale pewnie to inny przechodzień.
10 lat temu
Janeq-2010
Świetnie wypatrzone. 
10 lat temu
DAAD
Bardzo dobre.
10 lat temu
Marian
Piękne
10 lat temu
jarek
Kąpozycja.
A kąpać się można?
10 lat temu
eMPe
ładniusio
10 lat temu
olowek74

10 lat temu
Loel
całkiem przyjemne zdjęcie