Autor

TomaszK

13-06-2016 10:27

Tytuł: * * *

Mam pełną świadomość, że lepiej byłoby, gdyby postać miała trochę więcej przestrzeni PRZED sobą... trudno; jest jak jest - mnie podobał się układ linii, no i niebo. TX400 / FX-15

Komentarze

TomaszK

TomaszK

Umknęły mi kolejne wpisy Koleżeństwa, doceniam i dziękuję

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

Wielce udane foto

10 lat temu
irmi

irmi

Ładnie wypatrzone geometryczne wzorki, A gdzie się podział taki widok zrobiony z góry na ścieżkę nad wodą?

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

podoba

10 lat temu
rafcio

rafcio

Ładnie poukładane
Nawet Gość ułożył nogi w trójkąt, wszystko pasuje.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Dobre Tomku

10 lat temu
TomaszK

TomaszK

Wilkosz napisał(a):
Nad Arkadami Kubickiego? (...)


Tak - to właśnie ta miejscówka...

Dzięki za wpisy, Panowie

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Nad Arkadami Kubickiego? Bardzo realistycznie ujęta chwila.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Kadrowanie jakie lubię.

10 lat temu
keraltok

keraltok

Tak, linie pięknie tu grają.

10 lat temu