13-06-2016 10:27
Tytuł: * * *
Mam pełną świadomość, że lepiej byłoby, gdyby postać miała trochę więcej przestrzeni PRZED sobą... trudno; jest jak jest - mnie podobał się układ linii, no i niebo. TX400 / FX-15
Komentarze
rafi1977
Wielce udane foto
10 lat temu
irmi
Ładnie wypatrzone geometryczne wzorki, A gdzie się podział taki widok zrobiony z góry na ścieżkę nad wodą?
10 lat temu
jaskiniar
podoba
10 lat temu
rafcio
Ładnie poukładane
Nawet Gość ułożył nogi w trójkąt, wszystko pasuje.
10 lat temu
Janeq-2010
Dobre Tomku 
10 lat temu
TomaszK
| Wilkosz napisał(a): Nad Arkadami Kubickiego? (...) |
Tak - to właśnie ta miejscówka...
Dzięki za wpisy, Panowie
10 lat temu
Wilkosz
Nad Arkadami Kubickiego? Bardzo realistycznie ujęta chwila.
10 lat temu
DAAD
Kadrowanie jakie lubię.
10 lat temu
keraltok
Tak, linie pięknie tu grają.
10 lat temu
TomaszK
Umknęły mi kolejne wpisy Koleżeństwa, doceniam i dziękuję