Autor

TomaszK

12-06-2016 17:42

Tytuł: Cóż... też jestem towarem...

Trochę starsze zdjęcie; wyciągnąłem skan, bo był mi tematycznie potrzebny na innym portalu, a zdjęć kotów nie mam za dużo. EOS50E, 50mm/1.8, Fuji Neopan 400.

Komentarze

wosk

wosk

Pięknie! Żaden tam pocztówkowy kot...

10 lat temu
KAT

KAT

Wszystkie piekne i madre ! Na pokojach mamy trzy,dwa dzikie dochodza punktualnie na dozywianie.Juz nas oswoily.

10 lat temu
MartaW

MartaW

Wilkosz napisał:
... Zdjęcie z dzisiejszego ranka.

Obrazek
... jakby ktoś chciał kota od cudnej kotki to wułala. Jak odchowam.


Cudności trójkolorki. Takie, o jakich przygarnięciu marzę!
Niestety, opór rodziny jest za duży
Jedyna nadzieja w tym, że moja piesa przyniesie takiego do domu i każe się zaopiekować.
Co już się przydarzyło z pewnym wróblim pisklakiem, co wypadł z gniazda, piesa znalazła i nie dała mi/nam/rodzinie wyboru!

10 lat temu
rafcio

rafcio

Moje też wilki, Alonso i Bogdan, czasem wpada Pener ze Zdzichem. No i od dwóch tygodni mamy młodego. Sam rozumiesz

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

rafcio napisał(a):

Kupiłbym gdybym nie miał...



Bierz bo te mają w sobie pierwiastek wilków, takich na wystawach nie uświadczysz wśród rasowych cieniasów

10 lat temu
rafcio

rafcio

Wilkosz napisał(a):
rafcio napisał(a):
Kupiłbym


Rafciu, którego chcesz? Nie dopłacę ale każdemu kto rozsądny i kocha te bydlęta oddam za rolkę małego obrazka (żarcik oczywiście). Zdjęcie z dzisiejszego ranka.


Obrazek



Przepraszam Tomku... ale jakby ktoś chciał kota od cudnej kotki to wułala. Jak odchowam.


Kupiłbym gdybym nie miał...

10 lat temu
DAAD

DAAD

Ze względu na niewyjaśnioną miłość do kotów, podoba mi się to zdjęcie.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

rafcio napisał(a):
Kupiłbym


Rafciu, którego chcesz? Nie dopłacę ale każdemu kto rozsądny i kocha te bydlęta oddam za rolkę małego obrazka (żarcik oczywiście). Zdjęcie z dzisiejszego ranka.


Obrazek



Przepraszam Tomku... ale jakby ktoś chciał kota od cudnej kotki to wułala. Jak odchowam.

10 lat temu
MartaW

MartaW

zdecydowanie

10 lat temu
rafcio

rafcio

Kupiłbym

10 lat temu