10-06-2016 08:31
Tytuł: Pierwsze pędzenie ;)
Minolta Dynax 7, Delta400, Ddx
Komentarze
rafcio
Kapitalny albumowiec 
10 lat temu
olowek74

10 lat temu
PiotrCe
Bomba. 
10 lat temu
farfurnia
| Wilkosz napisał(a): Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ratunku tatoooooooooooooooooooo ! bęc |
To nie ta córka. Ta woła: Ja pędzę! chcę szybciej, z drogi bo was rozpłaszczę!
10 lat temu
Wilkosz
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ratunku tatoooooooooooooooooooo !
bęc
10 lat temu
espresso
Fajne. Na bosaka. Gratulacje dla modelki.
10 lat temu
Janeq-2010
I co? Udało się jej zatrzymać? 
10 lat temu
MartaW
urocze
ponadczasowe!