Autor

farfurnia

10-06-2016 08:31

Tytuł: Pierwsze pędzenie ;)

Minolta Dynax 7, Delta400, Ddx

Komentarze

MartaW

MartaW

urocze

ponadczasowe!

10 lat temu
rafcio

rafcio

Kapitalny albumowiec

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Bomba.

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Wilkosz napisał(a):
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ratunku tatoooooooooooooooooooo !


bęc


To nie ta córka. Ta woła: Ja pędzę! chcę szybciej, z drogi bo was rozpłaszczę!

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ratunku tatoooooooooooooooooooo !












bęc

10 lat temu
espresso

espresso

Fajne. Na bosaka. Gratulacje dla modelki.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

I co? Udało się jej zatrzymać?

10 lat temu