Autor

farfurnia

10-06-2016 08:28

Tytuł: Arytmia

Minolta Dynax 7, Delta400, Ddx

Komentarze

farfurnia

farfurnia

FloydFan napisał(a):
Fajnie wychodzi ta Delta400 w Ddx.

No fajnie, ale to widać dopiero, od kiedy nauczyłem się obsługiwać skaner

10 lat temu
FloydFan

FloydFan

Fajnie wychodzi ta Delta400 w Ddx.

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Śliwowicę będę miał dopiero, jak wrócę z Rumunii, a na razie nie mam jak się wybrać. Już drugi miesiąc przekładam...

10 lat temu
Marian

Marian

nie chcem ale muszem...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

marian napisał(a):
śliwowicę albo pejsówkę...



Ach marianie, ach marianie,
pić to będziesz na śniadanie?

10 lat temu
Marian

Marian

nie wypada. jak coś to śliwowicę albo pejsówkę...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

farfurnia napisał(a):
Wygrałeś kawę ze mną, ale nagrodę trzeba odebrać osobiście, na miejscu.
A na zdjęciu jest kirkut w Krośnie.



I co? Kawę na kirkucie będziecie popijać?

10 lat temu
Marian

Marian

520 km... ale jak kawa dobra

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Tak Marianie! Wygrałeś kawę ze mną, ale nagrodę trzeba odebrać osobiście, na miejscu.
A na zdjęciu jest kirkut w Krośnie.

10 lat temu
Marian

Marian

wygląda jak nagrobki z boku. wygrałem coś?

10 lat temu