10-06-2016 08:28
Tytuł: Arytmia
Minolta Dynax 7, Delta400, Ddx
Komentarze
FloydFan
Fajnie wychodzi ta Delta400 w Ddx.
10 lat temu
farfurnia
Śliwowicę będę miał dopiero, jak wrócę z Rumunii, a na razie nie mam jak się wybrać. Już drugi miesiąc przekładam... 
10 lat temu
Marian
nie chcem ale muszem... 
10 lat temu
Janeq-2010
| marian napisał(a): śliwowicę albo pejsówkę... |
Ach marianie, ach marianie,
pić to będziesz na śniadanie?
10 lat temu
Marian
nie wypada. jak coś to śliwowicę albo pejsówkę...
10 lat temu
Janeq-2010
| farfurnia napisał(a): Wygrałeś kawę ze mną, ale nagrodę trzeba odebrać osobiście, na miejscu. A na zdjęciu jest kirkut w Krośnie. |
I co? Kawę na kirkucie będziecie popijać?
10 lat temu
Marian
520 km... ale jak kawa dobra 
10 lat temu
farfurnia
Tak Marianie! Wygrałeś kawę ze mną, ale nagrodę trzeba odebrać osobiście, na miejscu.
A na zdjęciu jest kirkut w Krośnie.
10 lat temu
Marian
wygląda jak nagrobki z boku. wygrałem coś?
10 lat temu
farfurnia
Fajnie wychodzi ta Delta400 w Ddx.
No fajnie, ale to widać dopiero, od kiedy nauczyłem się obsługiwać skaner