Autor

KAT

09-06-2016 20:53

Tytuł: na olej

canon f1,fd 50,

Komentarze

KAT

KAT

marian napisał(a):
Obraz niewątpliwie wyrafinowany, autor wtłacza nam na zimno w oczy widok pola. Ale czy to zwykłe pole. Otóż nie, pole jest wielkopolskie, synkretycznie łącząc polskę i wielkość a zarazem niemieckość. Symbolizm. Rzadki nurt na AT, tu królują drzewa i strit.
Analiza przeprowadzona rzeczowo,stawka godzinowa czy od dziela?

10 lat temu
Jantar

Jantar

KAT napisał(a):
Wielkopolskie!

W Wielkopolsce są takie, ale zajrzałem na profil i wyświetlił mi się Berlin jako miasto (zamieszkania?), stąd pytanie .

10 lat temu
Marian

Marian

Obraz niewątpliwie wyrafinowany, autor wtłacza nam na zimno w oczy widok pola. Ale czy to zwykłe pole. Otóż nie, pole jest wielkopolskie, synkretycznie łącząc polskę i wielkość a zarazem niemieckość. Symbolizm. Rzadki nurt na AT, tu królują drzewa i strit.

10 lat temu
KAT

KAT

Irwin0 napisał(a):
Olej to wszystko.
Bardzo trafne!

10 lat temu
Irwin0

Irwin0

Olej to wszystko.

10 lat temu
KAT

KAT

Wielkopolskie!

10 lat temu
Jantar

Jantar

Niemieckie pole, czy polskie?

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu