09-06-2016 20:53
Tytuł: na olej
canon f1,fd 50,
Komentarze
Jantar
| KAT napisał(a): Wielkopolskie! |
W Wielkopolsce są takie, ale zajrzałem na profil i wyświetlił mi się Berlin jako miasto (zamieszkania?), stąd pytanie
.
10 lat temu
Marian
Obraz niewątpliwie wyrafinowany, autor wtłacza nam na zimno w oczy widok pola. Ale czy to zwykłe pole. Otóż nie, pole jest wielkopolskie, synkretycznie łącząc polskę i wielkość a zarazem niemieckość. Symbolizm. Rzadki nurt na AT, tu królują drzewa i strit.
10 lat temu
KAT
| Irwin0 napisał(a): Olej to wszystko. |
10 lat temu
Irwin0
Olej to wszystko.
10 lat temu
KAT
Wielkopolskie!
10 lat temu
Jantar
Niemieckie pole, czy polskie?
10 lat temu
olowek74

10 lat temu
KAT
Obraz niewątpliwie wyrafinowany, autor wtłacza nam na zimno w oczy widok pola. Ale czy to zwykłe pole. Otóż nie, pole jest wielkopolskie, synkretycznie łącząc polskę i wielkość a zarazem niemieckość. Symbolizm. Rzadki nurt na AT, tu królują drzewa i strit.