09-06-2016 20:51
Tytuł: na rum
m6,summaron 35,
Komentarze
Wilkosz
A myślałem przez życie całe, że rum to na statkach korsarzy pędzą pod pokładem, piratów.
10 lat temu
KAT
| marian napisał(a): Tatry widać... |
10 lat temu
Marian
Tatry widać...
10 lat temu
Jantar
Termika przednia musiała być.
10 lat temu
KAT
A myślałem przez życie całe, że rum to na statkach korsarzy pędzą pod pokładem, piratów.