Autor

Janeq-2010

07-06-2016 11:35

Tytuł:

Canon EOS-3 EF 28-135IS EquiColor 100 RelaxFoto MicroTek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

Dziękuję Panowie za wasze uprzejme wpisy.
To poprostu prawdziwy widok z balkonu XVp.

Obrazek

a to mnie męczyło w drodze z Olsztyna do domu - tamto zdjęcie jest nieco zbyt żółte

10 lat temu
Jantar

Jantar

Jak na zdjęcie \"miejskie\" to ładne .
Nawet te wieżowce w cieniu moim zdaniem dobrze się prezentują jako tło osłonecznionego dołu.

10 lat temu
olowek74

olowek74

Mi się podoba.A jeszcze fajniej wygląda jak sobie zasłonię blok na dole.Taka panorama się robi.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Coś mi tu nie pasuje - wrócę do domu, to sprawdzę

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Na pewno to pływa drewno (i podobno krypa Daada).

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

napewno z góry

10 lat temu
KAT

KAT

Nowy Jork?

10 lat temu