07-06-2016 11:35
Tytuł:
Canon EOS-3 EF 28-135IS EquiColor 100 RelaxFoto MicroTek i800
Komentarze
Jantar
Jak na zdjęcie \"miejskie\" to ładne
.
Nawet te wieżowce w cieniu moim zdaniem dobrze się prezentują jako tło osłonecznionego dołu.
10 lat temu
olowek74
Mi się podoba.A jeszcze fajniej wygląda jak sobie zasłonię blok na dole.Taka panorama się robi. 
10 lat temu
Janeq-2010
Coś mi tu nie pasuje - wrócę do domu, to sprawdzę 
10 lat temu
Wilkosz
Na pewno to pływa drewno (i podobno krypa Daada).
10 lat temu
Janeq-2010
napewno z góry 
10 lat temu
KAT
Nowy Jork?
10 lat temu
Janeq-2010
Dziękuję Panowie za wasze uprzejme wpisy.
To poprostu prawdziwy widok z balkonu XVp.
a to mnie męczyło w drodze z Olsztyna do domu - tamto zdjęcie jest nieco zbyt żółte