Autor

Janeq-2010

06-06-2016 23:59

Tytuł:

Canon EOS-3 EF 28-135 AGFA PankineK 50ASA FX-37 1+7 7:30min 22C MicroTek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

rafcio napisał(a):
spoko, możnaby tez z ostrością na ludziach..
Podoba mi się


Dzięki, dla mnie ta grupa to jakby była z bajki.

10 lat temu
rafcio

rafcio

spoko, możnaby tez z ostrością na ludziach..
Podoba mi się

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

farfurnia napisał(a):
Podoba mi się.
Czasem mam wrażenie, że niektórym zdjęciom ta Pankina pomaga.
I tutaj też jest ładnie wykorzystana.



Jak większość filmów AGFA PankineK nie jest super w każdych warunkach.
Przy pewnych scenach i sposobach naświetlenia jest wręcz doskonała, w innych niezbyt się sprawdza. Dla mnie takie poszukiwania to czysta przyjemność.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

podoba bardzo

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Podoba mi się. Czasem mam wrażenie, że niektórym zdjęciom ta Pankina pomaga. I tutaj też jest ładnie wykorzystana.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Zdjęcie niepozowane - dziękuję.

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Bardzo się podoba.
Niezwykle pomysłowo i stylowo.

10 lat temu