06-06-2016 23:59
Tytuł:
Canon EOS-3 EF 28-135 AGFA PankineK 50ASA FX-37 1+7 7:30min 22C MicroTek i800
Komentarze
rafcio
spoko, możnaby tez z ostrością na ludziach..
Podoba mi się
10 lat temu
Janeq-2010
| farfurnia napisał(a): Podoba mi się. Czasem mam wrażenie, że niektórym zdjęciom ta Pankina pomaga. I tutaj też jest ładnie wykorzystana. |
Jak większość filmów AGFA PankineK nie jest super w każdych warunkach.
Przy pewnych scenach i sposobach naświetlenia jest wręcz doskonała, w innych niezbyt się sprawdza. Dla mnie takie poszukiwania to czysta przyjemność.
10 lat temu
jaskiniar
podoba bardzo
10 lat temu
farfurnia
Podoba mi się. Czasem mam wrażenie, że niektórym zdjęciom ta Pankina pomaga. I tutaj też jest ładnie wykorzystana.
10 lat temu
Janeq-2010
Zdjęcie niepozowane - dziękuję.
10 lat temu
epoxy1
Bardzo się podoba.
Niezwykle pomysłowo i stylowo.
10 lat temu
Janeq-2010
spoko, możnaby tez z ostrością na ludziach..
Podoba mi się
Dzięki, dla mnie ta grupa to jakby była z bajki.