Autor

jaskiniar

07-06-2016 09:46

Tytuł: drzewizm przydrożny

czerwiec 2016; aparat Zenza BRONICA SQ-A, obiektyw: ZenzanonS 1:2.8, f=80 mm, z ręki, czas 1/30 sek., f8.0, ISO 100 (Acros 100), wywołanie negatywu i opracowanie obrazu: obróbka własna Rodinal: 1+50, 13.5 min.)

Komentarze

jaskiniar

jaskiniar

rafcio napisał(a):
jaskiniar napisał(a):
masz (trochę) racji...


Pewnie z tym, że mi się podoba?

także z wrażeniem przeostrzenia (zwłaszcza na liściach)

10 lat temu
rafcio

rafcio

jaskiniar napisał(a):
masz (trochę) racji...


Pewnie z tym, że mi się podoba?

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

masz (trochę) racji...

10 lat temu
rafcio

rafcio

Na mój gust przeostrzone, ale poza tym mi się podba

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Jantar napisał(a):
Bene .


Molto.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Wilkosz napisał(a):
Takie jakieś jakby ciut przeedytowane czy mie sie zdaje? Bo motyw pierwsza klasa rzecz jasna.

Troszkę tak - motywem głównym były drzewa ale w ostatnim momencie wiatr nagonił te chmury na horyzoncie...

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Takie jakieś jakby ciut przeedytowane czy mie sie zdaje? Bo motyw pierwsza klasa rzecz jasna.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

10 lat temu
Jantar

Jantar

Bene .

10 lat temu