07-06-2016 09:46
Tytuł: drzewizm przydrożny
czerwiec 2016; aparat Zenza BRONICA SQ-A, obiektyw: ZenzanonS 1:2.8, f=80 mm, z ręki, czas 1/30 sek., f8.0, ISO 100 (Acros 100), wywołanie negatywu i opracowanie obrazu: obróbka własna Rodinal: 1+50, 13.5 min.)
Komentarze
rafcio
| jaskiniar napisał(a): masz (trochę) racji... ![]() |
Pewnie z tym, że mi się podoba?
10 lat temu
jaskiniar
masz (trochę) racji... 
10 lat temu
rafcio
Na mój gust przeostrzone, ale poza tym mi się podba
10 lat temu
PiotrCe
| Jantar napisał(a): Bene . |
Molto.
10 lat temu
jaskiniar
| Wilkosz napisał(a): Takie jakieś jakby ciut przeedytowane czy mie sie zdaje? Bo motyw pierwsza klasa rzecz jasna. |
Troszkę tak - motywem głównym były drzewa ale w ostatnim momencie wiatr nagonił te chmury na horyzoncie...
10 lat temu
Wilkosz
Takie jakieś jakby ciut przeedytowane czy mie sie zdaje? Bo motyw pierwsza klasa rzecz jasna.
10 lat temu
jaskiniar

10 lat temu
Jantar
Bene
.
10 lat temu
jaskiniar
masz (trochę) racji...
Pewnie z tym, że mi się podoba?