Autor

kborowski

29-05-2016 15:41

Tytuł: *

6x6, foton, fenal

Komentarze

DAAD

DAAD

Warum schneiden Sie die Füße

9 lat temu
GomerPyle

GomerPyle

Deutsche Rotes Kreuz w wydaniu trzeciorzeszowym.

9 lat temu
noritsu-koki

noritsu-koki

Zdjęcie ma w sobie coś bardo retro, do tego stopnia, że gdyby mi ktoś powiedział, że było robione w latach 40ych, to bym uwierzył. Fajne.

9 lat temu
MartaW

MartaW

cudne

9 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

przegapiłem

9 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Extra.

9 lat temu
MrCloudHill

MrCloudHill

Panno Nadobna!

10 lat temu
Dreak

Dreak

świetne

10 lat temu
irmi

irmi

Pięknie dziewczyny zapozowały.

10 lat temu
rafcio

rafcio

A już myślałem, że znalazł się następca jaskiniara..

10 lat temu
kborowski

kborowski

tutaj ze statywu,
(proszę Cię, tu jest 1/2 sek, z ręki daję radę do 1/25, z biedą do 1/10....

10 lat temu
rafcio

rafcio

Oczywiście fotografowałeś z ręki?

10 lat temu
kborowski

kborowski

rafcio napisał(a):
E: co to za tajemniczy 6x6?


Zeiss Ikon Ikoflex - ma długie czasy (do 1 sek), co mi tu bardzo pasuje (czułość tego Fotonu - ok. 6 ISO)

10 lat temu
rafcio

rafcio

Podoba mi się,

E: co to za tajemniczy 6x6?

10 lat temu
wosk

wosk

Trochę szkoda obciętych nóżek, ale poza tym świetny kadr, stylizacja bardzo udana. Sanitariuszki morowe panny!

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
espresso

espresso

10 lat temu
Jantar

Jantar

10 lat temu