Autor

kborowski

28-05-2016 22:21

Tytuł: *

6x6, foton, fenal

Komentarze

jarek

jarek

Wilkosz napisał:


to to musi być ON


On Ci.

10 lat temu
wosk

wosk

Bardzo dobry kadr! Szkoda, że przeoczyłem piknik...

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Może jakiś nowy kopiec powstaje?

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

jarek napisał(a):
Gorączka złota w Erpea?



I jeszcze jedno - skoro w Erpea to to musi być ON (wąs potwierdza tylko tezę).

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Na budowie Kowalski lata w te i z powrotem z pustą taczką.
Widząc to kierownik pyta:
- Co tak z tą pustą taczką latacie?
- Panie kierowniku - mówi Kowalski - taki zapierdol, nie ma czasu załadować.



Sorry - skojarzenia to przekleństwo... (czasami). Zdjęcie bardzo eleganckie.

10 lat temu
jarek

jarek

Gorączka złota w Erpea?

10 lat temu
kborowski

kborowski

negatyw z wczoraj, a tradycyjna odbitka na papierze (z nocnego wywoływania) sprawiła dziś modelowi dużą frajdę - tu jest przewaga fotografii analogowej ...

10 lat temu
DAAD

DAAD

Taczka \"kultowa\" jakby napisali na Allegro.

10 lat temu
kborowski

kborowski


Ogrodniczki 2016

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

O skubaniec! Poszukiwacz złota?

10 lat temu
espresso

espresso

Gratulować się należy.

10 lat temu