28-05-2016 22:20
Tytuł: Olivka
645 + 150/2,8 + Rollei 80S@100 + FX-39 Nie pozowane....
Komentarze
espresso
Wołam co prawda na nią \"córuś\", ale jak nie ma humoru to mówi że jest wnuczka...
10 lat temu
DAAD
Wnoszę, że to śliczna wnusia.
Myślałem, że córka.
10 lat temu
espresso
| DAAD napisał(a): Gratuluję wykonania ślicznej córki. |
Dzięki. Przekażę zięciowi.
10 lat temu
DAAD
Gratuluję wykonania ślicznej córki.
10 lat temu
Janeq-2010
Technicznie - zazdraszczam 
10 lat temu
PiotrCe
Ładny portret.
10 lat temu
Piecia
Piękny słoneczny portret.