Autor

espresso

28-05-2016 22:20

Tytuł: Olivka

645 + 150/2,8 + Rollei 80S@100 + FX-39 Nie pozowane....

Komentarze

Piecia

Piecia

Piękny słoneczny portret.

10 lat temu
espresso

espresso

Wołam co prawda na nią \"córuś\", ale jak nie ma humoru to mówi że jest wnuczka...

10 lat temu
DAAD

DAAD

Wnoszę, że to śliczna wnusia.
Myślałem, że córka.

10 lat temu
espresso

espresso

DAAD napisał(a):
Gratuluję wykonania ślicznej córki.

Dzięki. Przekażę zięciowi.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Gratuluję wykonania ślicznej córki.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Technicznie - zazdraszczam

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Ładny portret.

10 lat temu