Autor

espresso

28-05-2016 20:22

Tytuł: Olivka

645 + 150/2,8 + Rollei 80S@100 Nie pozowane...

Komentarze

Piecia

Piecia

A to jeszcze lepsze...

10 lat temu
espresso

espresso

Janeq-2010 napisał(a):
No i ładnie.


piszesz Marku Olivka - przez v (?)


Pisownia wg metryki przez V

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Bardzo super.

10 lat temu
espresso

espresso

Janqu, spytam córki jaka jest prawidłowa pisownia w akcie urodzenia.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

No i ładnie.


piszesz Marku Olivka - przez v (?)

10 lat temu
espresso

espresso

W tym przypadku F8. W zasadzie użyteczny od pełnej dziury. Kupiłem go niedawno podczas forumowych zakupów na forum pentax.org.pl za bardzo przyzwoitą cenę. Poniżej średniej ceny używek na ebay.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Fajnie sfotografowana Oliwka, poza tym uwielbiam oliwki zielone i czarne.

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Ładne.
Myślę ciepło o tym obiektywie, oglądam na aukcjach zagranicznych, ocieram ślinę z kącików...
Napiszesz, jaka tu była przysłona?

10 lat temu