28-05-2016 20:22
Tytuł: Olivka
645 + 150/2,8 + Rollei 80S@100 Nie pozowane...
Komentarze
espresso
| Janeq-2010 napisał(a): No i ładnie. piszesz Marku Olivka - przez v (?) |
Pisownia wg metryki przez V
10 lat temu
PiotrCe
Bardzo super.
10 lat temu
espresso
Janqu, spytam córki jaka jest prawidłowa pisownia w akcie urodzenia.
10 lat temu
Janeq-2010
No i ładnie.
piszesz Marku Olivka - przez v (?)
10 lat temu
espresso
W tym przypadku F8. W zasadzie użyteczny od pełnej dziury. Kupiłem go niedawno podczas forumowych zakupów na forum pentax.org.pl za bardzo przyzwoitą cenę. Poniżej średniej ceny używek na ebay.
10 lat temu
DAAD
Fajnie sfotografowana Oliwka, poza tym uwielbiam oliwki zielone i czarne.
10 lat temu
farfurnia
Ładne.
Myślę ciepło o tym obiektywie, oglądam na aukcjach zagranicznych, ocieram ślinę z kącików...
Napiszesz, jaka tu była przysłona?
10 lat temu
Piecia
A to jeszcze lepsze...