Autor

Wilkosz

28-05-2016 21:24

Tytuł: opodal

fp4, 50 mm

Komentarze

ozjasz

ozjasz

Bardzo dobre zdjęcie.

9 lat temu
DAAD

DAAD

KRZYK nie obrażaj ludziów, tu fotografuje naprawdę wielu.

9 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Co sie dziwisz? Tu same stare ludzie, nikomu sie już nie chce aparatu z szafy wyjmować, łazić z tym potem, pstrykać, wołać, a może nawet krzyczeć...

Każdy woli bla bla bla, mniejsze straty energii. Normalka.

Będziesz stary to sam będziesz bla bla bla

9 lat temu
KRZYK

KRZYK

samo to że tyle paplaków przy tej focie pogaworzyło świadczy o tym że fotografia jest bardzo dobra - pozdrowienia dla wszystkich masturbatorów co zamiast fotografować to bla bla bla bla bla bla .............

9 lat temu
Piecia

Piecia

Odbicie nie zrobiło dobrze kadrowi, ale obiekt ma potencjał niesamowity. Mimo to podoba mi się.

10 lat temu
Polon

Polon

Do sklepu daleko?

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

MrCloudHill napisał(a):
Święta Boża Rodzicielko!



No tak, widze że na nabożeństwa majowe uczęszczasz. Mam tylko nadzieję, że pod gliniana figurą, za wsią - tylko takie akty strzeliste docierają gdzie trzeba choć bez gwarancji spełnienia. Strzała Tomek!

10 lat temu
MrCloudHill

MrCloudHill

Święta Boża Rodzicielko!

10 lat temu
irmi

irmi

I mi się podoba, pomyślałam nawet, że warto by było mieć takie cuś w charakterze domku letniskowego.

10 lat temu
rafcio

rafcio

A no, mnie też pasuje

10 lat temu
wosk

wosk

Cudne miejsce pokazane niezgorzej Warto się tam fotograficznie zasadzać przez cały rok!

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

KAT napisał(a):
Wodeczke zimniutenko,sloninke solono,ni bym na swiatlo ni na przyslone nie zerkal,ino bym geniessen...cisza ,spokoj,sie chce !


O to, to...

10 lat temu
KAT

KAT

Wodeczke zimniutenko,sloninke solono,ni bym na swiatlo ni na przyslone nie zerkal,ino bym geniessen...cisza ,spokoj,sie chce !

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

DAAD napisał(a):
Na Twoim miejscu zaczaił bym się na ten obiekt, w zmiennym oświetleniu może wyjść całkiem ciekawe zdjęcie.


Też wolę ciekawsze światło, a już tym bardziej zdechłe. Nie wykluczam, że wróce ale ciągle mnie gna w nowe chaszcze... Jedno wiem, jeśli - to ze średniakiem.

W sumie wyczerpaliśmy temat - strzała Darek.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Na Twoim miejscu zaczaił bym się na ten obiekt, w zmiennym oświetleniu może wyjść całkiem ciekawe zdjęcie.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

DAAD napisał(a):
dupy nie urywa


I tak do mnie rozmawiaj, a nie bułkie przez bibułkie...


edt. a ja tak sobie myślę, już zupełnie na marginesie, że kurna do niczego szczególnie przypieprzyć sie nie można, a do własnych gniotów mam stosunek szczególnie zdystansowany żeby nie powiedzieć wzgardliwy.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Wilkosz napisał(a):

A stwierdzenie \\\'średnie\\\' mam niską wartość i zasadniczo jest marnowaniem klawiatury.


Gdybym był mało kulturalny napisał bym \"dupy nie urywa\".

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

mariuchachana napisał(a):
prawie jak u Jarmuscha



Gdybyś zobaczyła co sie dzieje za sklepem, popularnie zwanym spółdzielnią... Tam już nie tylko Jarmusch ale wręcz Tarantino, szczególnie jak kobity wpadają po swych umiłowanych wybranków...

10 lat temu
mariuchachana

mariuchachana

prawie jak u Jarmuscha

10 lat temu
jarek

jarek

A to mi się podoba.

10 lat temu
Jantar

Jantar

Dla mnie zarówno miejscówka jak i zdjęcie się podoba!

10 lat temu
espresso

espresso

No niestety, w okolicach 17.00 to mgiełki sporadycznie bywają. Ale jako że nieopodal, to spróbuj kiedy...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

a mnie się poprostu podoba i tyle

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

espresso napisał(a):
Brakuje mi porannej mgiełki....



Zaryzykuję - może dlatego, że to w czasie teleexpresu było.

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

No żeby każde moje zdjęcie takie był to byłbym póki co \"in hewen\".

10 lat temu
espresso

espresso

Brakuje mi porannej mgiełki....

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

A ja ani za, ani pod, jednak obok i napiszę, że zdjęcie nie poddane obróbce programem graficznem.

A stwierdzenie \"średnie\" mam niską wartość i zasadniczo jest marnowaniem klawiatury.

10 lat temu
espresso

espresso

Za Daadem

10 lat temu
DAAD

DAAD

Może zdjęcie średnie, za to obiekt i miejsce niecodzienne.

10 lat temu