25-05-2016 06:40
Tytuł: łazęgi
może mnie nie ukrzyżuje ;)
Komentarze
Wilkosz
| Piecia napisał(a): Kwadrat do takiego kadru mi nie bardzo pasuje. |
Po wielogodzinnych przemyśleniach... koncepcja - w trójkąt - wydaje mie sie rozumisz najwłaściwsza. Ale nie bez wpływu na ten wybór pozostaje rewelacyjny żart ze spoconą skarpetką.
ps. wrzuć Pietka jakieś zdjęcie bo siakiś takiś mało wiarygodny się stajesz.
10 lat temu
Piecia
Kwadrat do takiego kadru mi nie bardzo pasuje.
10 lat temu
zorannn
Ja to mam kiakoś ochotę po uwieczniać takie kapliczki przydrożne, a jeszcze przypolnodrożne to już hoo. Temat oklepany ale mam i już, kto mi co zrobi. A trafiają się ciekawe że tak powiem architektonicznie.