Autor

Wilkosz

25-05-2016 06:40

Tytuł: łazęgi

może mnie nie ukrzyżuje ;)

Komentarze

zorannn

zorannn

Ja to mam kiakoś ochotę po uwieczniać takie kapliczki przydrożne, a jeszcze przypolnodrożne to już hoo. Temat oklepany ale mam i już, kto mi co zrobi. A trafiają się ciekawe że tak powiem architektonicznie.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Piecia napisał(a):
Kwadrat do takiego kadru mi nie bardzo pasuje.


Po wielogodzinnych przemyśleniach... koncepcja - w trójkąt - wydaje mie sie rozumisz najwłaściwsza. Ale nie bez wpływu na ten wybór pozostaje rewelacyjny żart ze spoconą skarpetką.


ps. wrzuć Pietka jakieś zdjęcie bo siakiś takiś mało wiarygodny się stajesz.

10 lat temu
Piecia

Piecia

Kwadrat do takiego kadru mi nie bardzo pasuje.

10 lat temu