Autor

zygfryd

27-05-2016 17:26

Tytuł: Alicja

Minolta X700 + Rokkor 50/1.4 TMAX 400 + Neopress HC

Komentarze

wosk

wosk

TO mi się podoba w Alicji. Tu tochę stylizacja jak w selfie komórką (sorry, takie skojarzenie ).

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Git fota.

10 lat temu
Polon

Polon

Też mi się podoba

10 lat temu
espresso

espresso

Dobra robota.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Ale fajne!

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Ale wielkie oczy...
Podoba mi się.

10 lat temu