Autor

zygfryd

27-05-2016 17:25

Tytuł: Andrzej

Olympus MjuII Zoom Fomapan 200 + Neopress HC 1:31 6 min

Komentarze

Marian

Marian

Wręcz nie wypada. Artysta ma swój świat, każdy swoją interpretację. Takie mamy czasy.


5 lat temu
skpt

skpt

No właśnie. Jak zyskać pewność zamiaru?

5 lat temu
Marian

Marian

Celem jest sztuka. Czysta forma albo mięsa. Sam nie jestem pewien.


5 lat temu
skpt

skpt

Hmm, nikt nie zapytał co/kto jest celem...

5 lat temu
DAAD

DAAD

Ja nieraz strzelałem, przeważnie trafiałem w łuk brwiowy.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Bogdan. Fa fa fa faaaaaaaa

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

epoxy1 napisał(a):
To atrapa, czy autentyczny łuk rewersyjny? Andrzej ów bardziej napięty niż łuk.
W sumie napięta sytuacja sfotografowana została.


To koreański łuk

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

DAAD napisał(a):
Andrzej powiadasz, pozdrów Go. Dlaczego nie stosuje łuku bloczkowego?


Lubi łuki tradycyjne

10 lat temu
jac123

jac123

DAAD napisał(a):
Andrzej powiadasz, pozdrów Go. Dlaczego nie stosuje łuku bloczkowego?

To łuk arabski, inwazja właśnie się zaczęła ...

10 lat temu
wosk

wosk

This is SPARTA!!!! Dobre, tylko mięśni trza trochę dodać

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

To atrapa, czy autentyczny łuk rewersyjny? Andrzej ów bardziej napięty niż łuk.
W sumie napięta sytuacja sfotografowana została.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Andrzej powiadasz, pozdrów Go. Dlaczego nie stosuje łuku bloczkowego?

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

DAAD napisał(a):
A cóż to za Aborygen?


Andrzej - łucznik

10 lat temu
DAAD

DAAD

A cóż to za Aborygen?

10 lat temu