27-05-2016 17:25
Tytuł: Andrzej
Olympus MjuII Zoom Fomapan 200 + Neopress HC 1:31 6 min
Komentarze
skpt
No właśnie. Jak zyskać pewność zamiaru?
5 lat temu
Marian
Celem jest sztuka. Czysta forma albo mięsa. Sam nie jestem pewien.
5 lat temu
skpt
Hmm, nikt nie zapytał co/kto jest celem...
5 lat temu
DAAD
Ja nieraz strzelałem, przeważnie trafiałem w łuk brwiowy.
10 lat temu
Wilkosz
Bogdan. Fa fa fa faaaaaaaa
10 lat temu
zygfryd
| epoxy1 napisał(a): To atrapa, czy autentyczny łuk rewersyjny? Andrzej ów bardziej napięty niż łuk. W sumie napięta sytuacja sfotografowana została. ![]() |
To koreański łuk
10 lat temu
zygfryd
| DAAD napisał(a): Andrzej powiadasz, pozdrów Go. Dlaczego nie stosuje łuku bloczkowego? |
Lubi łuki tradycyjne
10 lat temu
jac123
| DAAD napisał(a): Andrzej powiadasz, pozdrów Go. Dlaczego nie stosuje łuku bloczkowego? |
To łuk arabski, inwazja właśnie się zaczęła ...
10 lat temu
wosk
This is SPARTA!!!! Dobre, tylko mięśni trza trochę dodać 
10 lat temu
epoxy1
To atrapa, czy autentyczny łuk rewersyjny? Andrzej ów bardziej napięty niż łuk.
W sumie napięta sytuacja sfotografowana została. 
10 lat temu
DAAD
Andrzej powiadasz, pozdrów Go. Dlaczego nie stosuje łuku bloczkowego?
10 lat temu
zygfryd
| DAAD napisał(a): A cóż to za Aborygen? |
Andrzej - łucznik
10 lat temu
DAAD
A cóż to za Aborygen?
10 lat temu
Marian
Wręcz nie wypada. Artysta ma swój świat, każdy swoją interpretację. Takie mamy czasy.