15-06-2013 22:56
Tytuł: Boskimi ścieżkami...
Minolta x300, Ilford 400, Obróbka z zakładzie.
Komentarze
75Robert

13 lat temu
marctwain
Podoba mi się. I ten pieprzem z tabliczki z rowerem...
13 lat temu
TomaszK
Tutaj wygląda to znacznie lepiej. Tzn., moim zdaniem wygląda lepiej 
13 lat temu
kriswojno
Dostało mi się wtedy, że z chlebem długo nie wracam... Teraz widzę, że było warto... 
13 lat temu
Janeq-2010
ale ładnie!
13 lat temu
rafi1977

13 lat temu
Paffcio
ojoj, faaajne
ma klimacik... gdzie to robione?
13 lat temu
monamour
lubię te przydrożne foty
13 lat temu
DAReKDorosz
Taki krzyż w takim miejscu zasługuje na wiele podejść. Tu jest przyzwoicie.