14-06-2013 10:52
Tytuł: Burek, nie szczekaj...
Minolta x300, Ilford 400, Obróbka w zakładzie
Komentarze
StartB
ale fajne obserwatory 
13 lat temu
Gata
znakomicie złapane 
13 lat temu
kowal331
Dobre 
13 lat temu
75Robert
Podoba mi się 
13 lat temu
pawluk
świetna para 
13 lat temu
barteknosarzewski
ten po lewo ze sterczacymi uszami musi byc grozny 
13 lat temu
dzemski
bardzo fajne 
13 lat temu
Dreak
przyjemna fotka 
13 lat temu
Paffcio
Super! 
13 lat temu
kriswojno
Dzięki... Zapozowały świetnie, ale raczej im się nie podobało... 
13 lat temu
MartaW
fajne azorki 
13 lat temu
RagnarokIII
He, he też mam dwa ale osobno:
Kraków
Częstochowa
Twoje też urocze
13 lat temu
Janeq-2010
Teraz nas dopilnują.