Autor

mmagdziak

27-06-2012 11:45

Tytuł: Bartek

Psix + Sonnar180/2.8

Komentarze

dzemski

dzemski

bardzo ładny portret

14 lat temu
mmagdziak

mmagdziak

Dzięki wielkie za odwiedzenie fotki Pozdrawiam serdecznie

14 lat temu
DAAD

DAAD

Ano, Bartek fajny i fot fajny

14 lat temu
RagnarokIII

RagnarokIII

Fajny Bartek

14 lat temu
-krasnals

-krasnals

bardzo ładne foto , Autor potrafi

14 lat temu
Mariusz36

Mariusz36

14 lat temu
Malczer

Malczer

Bardzo sympatycznie

14 lat temu
implicite

implicite

Bartek wygląda na spoko gościa. Przez nawet chwilę myślałem, że to taki jeden AT-ista.

14 lat temu