27-06-2012 11:45
Tytuł: Bartek
Psix + Sonnar180/2.8
Komentarze
mmagdziak
Dzięki wielkie za odwiedzenie fotki
Pozdrawiam serdecznie
14 lat temu
DAAD
Ano, Bartek fajny i fot fajny 
14 lat temu
RagnarokIII
Fajny Bartek
14 lat temu
-krasnals
bardzo ładne foto , Autor potrafi
14 lat temu
Mariusz36

14 lat temu
Malczer
Bardzo sympatycznie 
14 lat temu
implicite
Bartek wygląda na spoko gościa. Przez nawet chwilę myślałem, że to taki jeden AT-ista.
14 lat temu
dzemski
bardzo ładny portret