15-06-2012 07:07
Tytuł:
Psix + Biometar 80/2.8 + Fuji Pro 400
Komentarze
eloonew
Łoł genialne.
14 lat temu
mmagdziak
A ja z aparatem to akurat Troje 
14 lat temu
Malczer
Ich Troje we dwoje
...
14 lat temu
analogowiec
| hobbes napisał(a): a mi nie.. hmm |
mi też, nie lubię Wiśniewskiego
14 lat temu
hobbes
a mi nie.. hmm
14 lat temu
marctwain
bardzo mi się podoba.
14 lat temu
peludito
mi też się podoba