Autor

mmagdziak

15-06-2012 07:07

Tytuł:

Psix + Biometar 80/2.8 + Fuji Pro 400

Komentarze

peludito

peludito

mi też się podoba

14 lat temu
eloonew

eloonew

Łoł genialne.

14 lat temu
mmagdziak

mmagdziak

A ja z aparatem to akurat Troje

14 lat temu
Malczer

Malczer

Ich Troje we dwoje ...

14 lat temu
analogowiec

analogowiec

hobbes napisał(a):
a mi nie.. hmm

mi też, nie lubię Wiśniewskiego

14 lat temu
hobbes

hobbes

a mi nie.. hmm

14 lat temu
marctwain

marctwain

bardzo mi się podoba.

14 lat temu