12-06-2012 21:38
Tytuł: Stary przydrożny krzyż.
Gdzieś na wschodzie. Canon EOS 300. Kodak 100 FarbWelt. Kolor zdjęty na kompie.
Komentarze
Janeq-2010

14 lat temu
analogowiec
| marctwain napisał(a): Obiekt super. |
14 lat temu
RagnarokIII
Interesujące.
14 lat temu
marctwain
Obiekt super.
14 lat temu
Gata