01-06-2007 23:49
Tytuł: for dimitry
jak poprzednie.
Komentarze
usunięty
ukłona z pomysł bradzo leży mi na sercu taka niekonwencjonaklna
19 lat temu
Roniak
dzieki. zapraszam w nasze miasto. 
19 lat temu
feurstick
Mocno miejski klimat. Podoba mi się
19 lat temu
Roniak
to zasun: nie calkiem zrozumialem?