27-06-2009 21:22
Tytuł: ...
takie tam, nic ciekawego fuji superia x-tra 400
Komentarze
Pete
tak, to Epson Perfection 4990 Photo
17 lat temu
romek
a to jakis epsonik?
17 lat temu
Pete
nic specjalnego nie stosuje, używam Sileverfasta dołączonego do skanera 
17 lat temu
romek
jakosc twoich ostatnich skanow, jest rewelacyjna. w jaki sposob je wykonujesz?
17 lat temu
Generacja
może i nic ciekawego ale mi się podoba...
17 lat temu
MartaW
jaka wspaniała brzydota!