27-06-2009 17:57
Tytuł: niebo
Fed5 Kodak 200
Komentarze
Generacja
nio i do góry
...
17 lat temu
ophiuchus
Oj za dużo wypiliśmy chyba
staraj się obserwować wszystko co widzisz w wizjerze, a nie tylko motyw główny, to nie będzie Ci tak leciało :P (w lewo)
17 lat temu
Malczer
Niebo jest, jak każdy widzi :p