26-06-2009 18:07
Tytuł: ogród różany #7
p/six tl, zodiak 30mm f3.5, fuji superia 400 ostatnie z serii - - - - - - pozdrawiam
Komentarze
irmi
no no, tylko ,zebyś nie porysował
17 lat temu
Malczer
Pete, jakbyś zawitał do 3City, to bym zaszalał z tym Zodiakiem
...
17 lat temu
Pete
mało tego, ważność w lutym się skończyła, ale w lodówce cały czas 
17 lat temu
Malczer
W małym też nie było :p
17 lat temu
Pete
nie ma żadnego ziarna
piękny negatyw 
17 lat temu
irmi
jakie tam ziarno w średnim formacie
17 lat temu
Malczer
Dzisiaj robiłem na Xtra 400, odbitki z labu zadają kłam o jakimkolwiek ziarnie
...
17 lat temu
Pete
jutro plenerek to jeszcze coś zrobię dla Ciebie 
17 lat temu
irmi
chyba na pewno 
17 lat temu
Pete
to chyba czy na pewno ? 
17 lat temu
irmi
no i zodiakowe chyba najbardziej , soczyste i pachnące
17 lat temu
Pete
hehe
kiedyś na pewno się wybiorę tam do Was do 3city 