Autor

michał

05-04-2006 18:17

Tytuł:

W czasie wycieczki rowerowej

Komentarze

Marian

Marian

Jaki rower? Czy lampka była?

2 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
Paulmaelephant

Paulmaelephant

Po czym ten wniosek?

18 lat temu
Flawiusz

Flawiusz

Na moje oko to chyba syfrowe zdjęcie.

18 lat temu
magda

magda

zdjecie powinnombyc super . zacod slonca i te sprawy jednak tu mi czegos brakuje. nie zostalo uchwycone to co najwazniejsze, brak proporcji. taka fotke moze pstryknac kazdy

20 lat temu
tomek

tomek

złote słońce nad polską wsią eeech , jaki aparat fot. ? jaka błona (iso)? jaki czas? jaka przysłona itp. dziękuję!

20 lat temu