05-04-2006 18:17
Tytuł:
W czasie wycieczki rowerowej
Komentarze
olowek74

10 lat temu
Paulmaelephant
Po czym ten wniosek?
18 lat temu
Flawiusz
Na moje oko to chyba syfrowe zdjęcie.
18 lat temu
magda
zdjecie powinnombyc super . zacod slonca i te sprawy jednak tu mi czegos brakuje. nie zostalo uchwycone to co najwazniejsze, brak proporcji. taka fotke moze pstryknac kazdy
20 lat temu
tomek
złote słońce nad polską wsią eeech
, jaki aparat fot. ? jaka błona (iso)? jaki czas? jaka przysłona itp. dziękuję!
20 lat temu
Marian
Jaki rower? Czy lampka była?