18-06-2009 09:44
Tytuł: Zabawa nowym obiektywem
Praktica MTL50, obiektyw: Pentacon 4/200 Także plaża w Brzeźnie
Komentarze
zaquadnik
Nawet go nie zauważyłem, bo słońce mnie oślepiło 
17 lat temu
Malczer
Ale ludzik mógłby się w całości załapać
...
17 lat temu
Janeq-2010
Brawo